banner_main banner_main3 banner_main2

TOPSTEP Vinyl - dokonalé sladění s podlahou

Novinka na trhu v řešení schodišť s materiálem dekorativního vinylu. Systémové řešení pro nové schodiště i pro renovaci. Dokonalé sladění s podlahou a to ve stejném materiálu a dekoru. Technická řešení a průmyslové zpracování zajišťuje 100% kvalitu.

 

Výroba probíhá na specializovaných strojích a za odzkoušené technologie. Lze řešit jakékoliv atypické tvary, točité schody i podesty. Schodové profily nebo soklové lišty si můžete vybrat z naší kolekce vinylových podlah v tloušťce 2 mm a my vám jej vyrobíme.

 

Všechny výrobky mají vyrovnávací materiál ze spodní strany !

Ve stejném materiálu lze dodat i boční hrany schodů !

 

 

Obrázek Obrázek Obrázek
SCHODOVÝ PROFIL S NOSEM SCHODOVÝ PROFIL VČETNĚ PODSTUPNICE SAMONOSNÝ SCHODOVÝ PROFIL

Standartní profil s nosem je elegantní, radiusy na hraně schodů 6 mm jsou moderní a zároveň bezepečné.

 

Čistý a moderní vzhled schodového profilu je velice elegantní a žádáný v moderních prostorech.Schodová hrana je bez napojení lišty a je v jednom kuse.

Novinka pro samonosné konstrukce. Povrchově lze upravit i ze spodní otevřené strany schodiště.

Obrázek Obrázek Obrázek
SCHODOVÝ PROFIL PRO NAPOJENÍ NA PODESTU LIŠTA NA BOČNÍ STRANU SCHODIŠTĚ SOKLOVÁ LIŠTA NA PODLAHU

 

Profil efektivně řerší přechod na podlahu.Bez použítí přechodové lišty rovnou pokládáme vinylové pásy. Dodáváme pouze ve variantě lepeného vinylu.

 

Lištu pro olepení hrany schodiště u uzavřené stěny.Pevné jádro je vlhkuodolná MDF, v tloušťce 10 mm s vyrovnávácím materiálem na zadní straně.

 

Soklová lišta je moderního tvaru.Materiál je vlhlkuodolná MDF v tloušťce 10 mm a se skosenou hranou ve spodní zádové části.