Přípravek na čištění laminátových schodů

Neutrální čistící přípravek pro čištění po pokládce a pro pravidelné čištění všech laminátových schodů a povrchů s laminátovou úpravou.

Odstraňuje nečistoty, mastnoty a rýhy od podpatků. S novou recepturou proti nikotinu a jiným pachům. Doporučen v listině EPLF (Evropská asociace výrobců laminátových podlah).

Návod k použití

Denní čištění: 1 díl = 50 ml Přípravku na čištění laminátu smíchat s vodou (8–10 l) a tímto roztokem povrch zavlhka vytřít. Mastné skvrny, rýhy od podpatků a pevně přilnuté nečistoty odstranit neředěným přípravkem na čištění laminátocých schodů. Špínu a zbytky čistícího přípravku následně vyždímaným hadrem setřít a zavlhka místo přečistit čistou vodou. Upozornění: Laminátové podlahy nesmí zůstat delší dobu vlhké a vůbec ne mokré, neboť v oblasti spojů nasávají vodu a mohlo by dojít ke změně jejich tvaru (bobtnání). Proto vždy vytírat pouze zavlhka (tj. dobře vyždímaným hadrem) a vyvarovat se tvorbě „loužiček” na povrchu. Dbejte také na doporučení v technické informaci o produktu.

Tip: Zbytky lepidel odstranit pomocí přípravku Elatex.

Obsah látek: méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky. Obsahuje CHLOROMETHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, BRONOPOL, parfémy, CITRAL, LIMONENE, LINALOOL, rozpouštědla. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

Varianty

Typ Cena/ks s DPH
310 Kč

 

Nabízíme kvalitní schodiště,
okenní parapety a další 
postformované polotvary.
Díky širokému sortimentu výrobků 
nabízíme celou řadu řešení.

 

Sledujte nás na sociálních sítích

Nenašli jste to,
co jste hledali?
Možná chcete:

 

Produkty
Dekory
Technické informace
Inspirace
Kontakty
Zásady zpracování osobních údajů

 

 

 

Pro další informace nás kontaktujte
na tomto telefonním čísle:
+420 777 717 112

 

V případě dotazů jsme
Vám kdykoli k dispozici na
této emailové adrese:  topstep@topset.cz