FOR ARCH 2023

29.9.2023

Minulý týden od úterý 19. 9. do soboty 23. 9. se naše divize TOPSTEP, TOPSET a CEMVIN účastnily velkého mezinárodního stavebního veletrhu ForArch.

Veletrh tohoto formátu pro nás byl skvělou příležitostí k seznámení širší veřejnosti s kvalitou a jednoduchostí našich produktů. Chtěli jsme ukázat co největšímu množství koncových zákazníků, že jsme pro ně tou nejlepší volbou ať už při výběru parapetu nebo schodiště – pro rekonstrukci i novou výstavbu.

To se také velmi povedlo, jelikož u našeho stánku se dveře netrhly a opravdu spousta návštěvníků odešla vzdělanější ohledně svých možností a také se slevovým poukazem na nové schodiště.

Prezentovali jsme se ve zbrusu novém kabátu a po několika letech jsme změnili vizuál stánku. Hlavní roli hrál prototyp schodiště, který doplňovaly stěny s novou grafikou. Celý stánek tak působil vzdušně, prostorně a efektivně.

Největší představovanou novinkou byl produkt Cemvin Step – cementovláknitá schodišťová stavebnice určená pro suchou výstavbu s nepřeberným množstvím dalších výhod (od protipožární ochrany, přes extrémně rychlou montáž, až po skvělou kompatibilitu s našimi laminátovými obklady). Potenciální zákazníci si mohli celý systém prohlédnout na zbrusu novém prototypu.

 

Nabízíme kvalitní schodiště,
okenní parapety a další 
postformované polotvary.
Díky širokému sortimentu výrobků 
nabízíme celou řadu řešení.

 

Sledujte nás na sociálních sítích

Nenašli jste to,
co jste hledali?
Možná chcete:

 

Produkty
Dekory
Technické informace
Inspirace
Kontakty
Zásady zpracování osobních údajů

 

 

 

Pro další informace nás kontaktujte
na tomto telefonním čísle:
+420 777 717 112

 

V případě dotazů jsme
Vám kdykoli k dispozici na
této emailové adrese:  topstep@topset.cz