Aplikace

Aplikace na dřevěný podklad

Schodišťový systém TOPSTEP nabízí kompletní řešení pro obklad a renovaci dřevěných schodišť bez bourání a velkých stavebních úprav.

Použitím hliníkové lišty řeší systém TOPSTEP problém s vyrovnáním hrany schodu. Vyrovnání výškových nerovností řeší nízkoroztažná polyuretanová pěna, která zabraňuje vrzání a jiným nepříjemným zvukům. Celý podklad je zpevněn vruty, lepidlem a pěnou.

Aplikace na betonový podklad

Betonové monolity jsou velmi oblíbené pro svoji stabilitu a představují univerzální podklad pro schodiště.

Díky vysoké kvalitě materiálu a zpracování je systém TOPSTEP nejvhodnějším materiálem pro obklad betonových schodišť. Schodiště se stává dominantním prvkem interiéru. Při aplikaci na betonový podklad se hliníková lišta upevňuje pomocí hmoždinek do podkladu

Aplikace na kovový podklad

Využití systému TOPSTEP pro obklad kovových konstrukcí přináší větší variabilitu řešení schodiště a možnost použití schodového profilu bez podstupnice. Schodiště se opticky provzdušní a získá tím elegantní vzhled.

Při aplikaci se hliníková lišta upevňuje pomocí metrických šroubů, případně matic. K fixaci schodového profilu se používá speciální lepicí tmel.

Aplikace na ostatní materiály

Schodišťový systém TOPSTEP nabízí kompletní řešení pro obklad a renovaci schodišť z terasa, kamene a to bez bourání a velkých stavebních úprav.

Použitím hliníkové lišty řeší systém TOPSTEP problém s vyrovnáním hrany schodu. Vyrovnání výškových nerovností řeší nízkoroztažná polyuretanová pěna, která také snižuje kročejovou hlučnost. Hliníková lišta je uchycena pomoci hmoždinek a vrutů.

 

Nabízíme kvalitní schodiště,
okenní parapety a další 
postformované polotvary.
Díky širokému sortimentu výrobků 
nabízíme celou řadu řešení.

 

Sledujte nás na sociálních sítích

Nenašli jste to,
co jste hledali?
Možná chcete:

 

Produkty
Dekory
Technické informace
Inspirace
Kontakty
Zásady zpracování osobních údajů

 

 

 

Pro další informace nás kontaktujte
na tomto telefonním čísle:
+420 777 717 112

 

V případě dotazů jsme
Vám kdykoli k dispozici na
této emailové adrese:  topstep@topset.cz