Plánujete nové schodiště?

25.10.2017

Ať už stavíte svůj vysněný dům nebo plánujete dát starým schodům nový kabát, vyplatí se obrátit se na ověřeného dodavatele. Schodiště je totiž dominantou interiéru a zaslouží si nemalou pozornost.

Ne každý člověk je od přírody kreativní a tak při plánování interiéru často dochází k situaci, kdy si úplně přesně nemusíte vědět rady. Jde vám z nabídky na trhu hlava kolem? Představujete si hluk či nepořádek? A ze zařizování pak může vzniknout spíše stres než radost. Před těmito neduhy vás ochrání výběr kvalitního dodavatele. Ten vás v tom totiž nenechá.

Jsme česká rodinná výrobní firma a na trhu působíme již 17 let. Máme za sebou nespočet realizací. Při komunikaci se zákazníkem zúročujeme nasbírané zkušenosti z domácího i firemního prostředí. Dovedeme se přizpůsobit požadavkům zákazníka a dovedeme poradit. Orientujeme se v aktuálních trendech a také plánujeme nadčasová řešení, která si budou krásně notovat s vaším interiérem.

Naše řešení TOPSTEP Profi je schodišťový systém, který lze použít na jakýkoliv povrch (beton, kámen, dřevo, teraso...). Jedná se o speciální laminát, který odolává oděru, nárazu a UV záření. Jeho nespornou výhodou je jednoduchá montáž bez stavebních úprav a napojení na podlahu. Vybrat si můžete z 14 moderních dekorů.

Jste sami zruční a baví vás tvořit? Můžete si postavit svoje vlastní schodiště! Stavebnicový systém TOPSTEP FLEX je určený pro domácí kutily. Je to jednoduchá skládanka dostupná v našem e-shopu.

Více informací o naší společnosti najdete na internetových stránkách www.topstep.cz. Přejeme vám při výběru dodavatele šťastnou ruku!

Tomáš Blažek
produktový manažer společnosti TOPSTEP

 

Nabízíme kvalitní schodiště,
okenní parapety a další 
postformované polotvary.
Díky širokému sortimentu výrobků 
nabízíme celou řadu řešení.

 

Sledujte nás na sociálních sítích

Nenašli jste to,
co jste hledali?
Možná chcete:

 

Produkty
Dekory
Technické informace
Inspirace
Kontakty
Zásady zpracování osobních údajů

 

 

 

Pro další informace nás kontaktujte
na tomto telefonním čísle:
+420 777 717 112

 

V případě dotazů jsme
Vám kdykoli k dispozici na
této emailové adrese:  topstep@topset.cz